0

» Garanti ve İade

İade, Değişim ve Sipariş İptal Koşulları

 

İADE İŞLEMLERİ

 

  • İade edilecek ürünün standart aksesuarları ile birlikte 30 gün içerisinde eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.
  • İade işlemi için ürün faturası ve ürün ile beraber gönderilen veya internet sayfasının alt bölümünde bulunan ‘Ürün İadesi Formu’ ile nedeni belirtilerek ibraz edilmelidir.
  • İadeler mutlak surette orijinal ambalajı ile yapılmalıdır.
  • Orijinal ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
  • Ürünlerinizi anlaşmalı kargo şirketimiz MNG Kargo ile ücretsiz (alıcı ödemeli) olarak aşağıda belirtilen iade ve değişim adresine gönderebilirsiniz.
  • Kalite Güvence departmanımıza gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler 6-10 gün içerisinde hesaba yansımaktadır. Havale ile yapılan ödemelerde iade işleminin gerçekleştirilebilmesi için Banka hesap numaranızı, şube kodu ve IBAN numaranızı info@realnatura.net e-posta adresiyle tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. Nakit iadeler 2 iş günü içerisinde hesabınıza yatırılacaktır.

 

DEĞİŞİM İŞLEMLERİ

 

  • Sitemizden aldığınız ve kullanılmamış durumdaki ürünler için 30 gün içinde değişim yapılabilmektedir. 

 

  • Bu aşamadan sonra, Aldığınız ürün ile birlikte faturanızın arkasında ki iade/değişim formunu eksiksiz doldurarak, sipariş numaranız ve değişim talebiniz ne olduğunu belirterek  aşağıda yazılı olan adrese göndermenizi rica ederiz. Değişim taleplerinizde ürün stokumuz da olmadığı takdirde tedarik süreci olarak 7 iş günü içerisinde; Tedarik edilemediği takdirde iade işlemi gerçekleştirilecektir. Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günlerine denk gelen siparişleriniz ise, takip eden ilk iş gününde işleme alınacak ve en geç 7 iş günü içinde kargoya verilecek veya iade işlemi gerçekleştirilecektir.  

 

İPTAL İŞLEMLERİ

 

  • Siparişiniz kargoya teslim edilmemişse, siparişinizi web sitemizdeki "Bilgi ve Talep Formu" bölümünden iptal edebilir veya talebinizi info@realnatura.net adresine e-posta gönderebilirsiniz.

 

İade ve Değişim Adresi

 

ÖZARPA AYAKKABICILIK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Aykent Ayakkabıcılar Sitesi 10685 Sok. No:2 Karatay / KONYA

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır