0

» Gizlilik ve Kullanım Şartları

Gizlilik Sözleşmesi

Siz değerli müşterilerimizin kişisel bilgilerinin korunması firmamız için önem arz etmektedir.

Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep edilmektedir.

www.realnatura.net sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece www.realnatura.net bünyesinde kullanılmaktadır. 

www.realnatura.net , üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

www.realnatura.net , e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. 

Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, www.realnatura.net müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla www.realnatura.net iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Herhangi bir zamanda  günlük e mail gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz  e-maillerin alt kısmında bulunan “E-bulten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bulten üyeliğinden tek tıkla kolayca çıkabilirsiniz.

Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre Özarpa Ayakkabıcılık San. Ve Tic. Ltd. Şti. ve/veya ilgili kart kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri kart kuruluşlarınca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler Özarpa Ayakkabıcılık San. Ve Tic. tarafından görülmez ve kaydedilmez).

 

Ayrıca www.realnatura.net ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır.256 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3.şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.

 

Haftaiçi: 09.00-18.00 arası

Her türlü sorunuz için;
info@realnatura.net veya 0332 346 25 05 no’lu çağrı merkezinden bize ulaşabilirsiniz.

ÖZARPA AYAKKABICILIK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Aykent Ayakkabıcılar Sitesi 10685 Sok. No:2 P.K. 42050 Karatay / KONYA

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır