Makaleler » Sandaletler ve Ayakkabılar » SANDALETLER NASIL SAKLANMALI?

Pratik bile olsanız ayakkabı, sandalet ya da terlik koleksiyonunuz kolayca kontrolden çıkabilir. Plaja giydiklerimiz, sahilde bir düğüne giydiklerimiz, güzel bir yürüyüşe çıkarken giydiklerimiz her zaman farklıdır. Çok sayıda ayakkabı edinme isteğimiz var ve bazen bu kadar çok ayakkabıyı tam olarak nerede düzenleyeceğinizi bilemiyor olabilirsiniz.

 

Profesyonel organizatörler bu konuda pratik bir çözüm olabilir. Peki tüm bunları saklamanın en iyi yolları nelerdir?

 

Öncelikle ayakkabılarınızı, sandaletlerinizi ve terliklerinizi yerden uzak tutun. Her ne kadar ilk iç güdünüz onları dolabınızın zeminine atmak olsa da bu yanlıştır.

 

Büyük bir alanda eşyalarınız birbirinin üzerine geldiğinde o gün ki giymek istediğiniz sandaletlerinizin bulunması zorlaşır. Ayrıca en sevdiğiniz parmak arası terliklerinizi sürekli olarak bir kenara koyduğunuzda kaybolma olasılığı daha yüksektir.

 

Hepsini ayakkabı dolaplarında veya raflarda saklamak iyi bir fikir olabilir. Tabi ki ayakkabı türlerini doğru şekilde ayırarak, yine üst üste koymayacak şekilde düzenlemek sizin için kolay olacaktır. Ayakkabılarınızı kategorilere ayırın. Yeni saklama çözümlerine başlamadan önce ayakkabılarınızı gruplar halinde düzenleyin. Ayakkabılarınızı ayıracağınız kategorilerle ilgili de bilgi vermek istiyorum. Kategorileriniz;

  • Her zaman giydiğiniz ayakkabılar,
  • Daha az giydiğiniz yüksek topuklu sandaletler,
  • Daha seyrek giydiğiniz ayakkabılar,
  • Çok sevdiğiniz terlikler gibi yüksekte şeklinde,

 Kategoriler halinde saklamak iyi bir fikirdir.

 

Kalan günlük ayakkabılarınızı ve her zaman giydiklerinizi de ayrı bir grup olarak düşünürsek işe giderken kullandıklarınız ile bir arada olsun. Böylece bu size zaman kazandırır. Her bir çift ayakkabıyı giyeceğiniz aktiviteyi düşünün, böylece etkinlik zamanı geldiğinde onları nerede bulacağınızı bilir ve zaman kaybetmezsiniz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO! TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO! TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO! TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO! TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO! TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO! TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO! TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO! TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO! TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO! TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO! TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO! TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO!

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5