Makaleler » İlkbahar ve Yaz » YAZ VE KIŞ KOLEKSİYONLARINIZI AYIRIN

Sezon dışı kıyafet ya da ayakkabılarınız hatta kürklü veya hasır çantalarınız bile değerli depolama alanınızda çok fazla yer kaplayabilirler. Raflarınızı ve çekmecelerinizi 6 ay boyunca kullanmayacağınız eşyalarla doldurmanıza gerek yoktur. Bu nedenle de düzenlediğiniz eşyalarınızı yazlık ve kışlık olarak iki kategoriye ayırın. Şu anda sezonda olmayan şeyleri depolamak iyi bir fikirdir. Bu değerli eşyalarınızı depolarken de dikkat etmeniz gereken unsurlar var.

 

Örneğin tüm kıyafetleriniz temiz olmalı ve katlanmış olmalıdır. Bunları hava geçirmez bir kutu ya da kullandığınız aracın içerisine koyun ve üzerini etiketleyin. Kullanılmayan giysilerin ünlü yerlerinden birisi de yatağın altıdır. Dolabınızın arkasına da koyabilir veya çatı katında bir odaya kaldırabilirsiniz.

 

Tüm bu sezon kıyafetlerinizi ve eşyalarınızı ayırdıktan sonra seçtiğiniz eşyalarınızı doğru kategorilere ayırılmış şekilde yerleştirebilirsiniz. Aslında bunu yapmanın doğru ya da yanlış bir yolu yoktur. Sonuçta herkes farklıdır ve tercihleri de farklı olabilir. Size en kolay gelecek şekilde ve dolabınızın düzeni kısa sürede bozulmayacak şekilde düzenlemeyi unutmayın.

 

Giysilerinizi türe, mevsime, renklerine veya eski-yeni olarak durumuna göre gruplandırırsanız, sizin için seçim yapmak daha kolay olacaktır. Sezon kıyafetlerini farklı bir yere kaldırarak açtığınız bu yeni gardırop alanınızı da göz önünde bulundurarak istediğiniz düzene kavuşabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO! TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO! TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO! TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO! TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO! TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO! TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO! TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO! TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO! TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO! TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO! TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO! TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO!

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5