Makaleler » İlkbahar ve Yaz » YAZA BİR ADIM ATIN

Kışın sonu gelmek üzereyken ve havalar ısındığında, nihayet ayağımızın biraz temiz hava ve güneş ışığının tadını çıkarmasına izin verebiliriz. Bununla birlikte, kışlık botlarınızı atmak size özgür hissettirecektir. İlkbaharda giydiğiniz yazlık ayakkabılar kış aylarında daha kalın ve daha destekleyici ayakkabılar giyme eğilimindeyiz. Sıcak aylarda ise şıklığı ayak sağlığınızın önüne koymak cazip gelebilir. Örneğin, gösterişli tasarımlarıyla yüksek topuklu bir ayakkabı giymek ve hemen hemen her kıyafetle kullanmak kolay gelebilir, ancak bu tarz ayakkabılar hiçbir zaman gerçekten plajda yürürken veya havuzun kenarında giyilmesi amaçlanmamıştır. Bunun nedeni, herhangi bir yürüyüş desteği sunmamaları.

 

Ayaklarınızın serin, rahat ve korunaklı kalmasını istiyorsanız, o zaman iyi bir yaz terliği en iyi seçeneğinizdir. Sağlıklı bir terlik; destek, koruma ve rahatlık sağlamalıdır. Aynı zamanda ayaklarınızın doğru yerleşmesi için yeterli genişliğe ve derinliğe sahip olması gerekir. Daha sıcak hava ayaklarınızın şişmesine neden oluyorsa, gün içinde ayarlanabilen önü kapalı ve kayışlı sandaletler arayın.

 

Ayaklarınıza iyi hijyen sağlamak, ilkbahar ve yaz aylarında ayaklarınızı sağlıklı tutmanıza da yardımcı olabilir. Real Natura’nın tavsiyelerinden biri de ayakkabı içinde sağlıklı bir ortam sağlayan kaliteli malzemelerden üretilmiş ürünlerin tercih edilmesidir. Hakiki deri ayakkabılar veya sandaletler ayaklarınızın nefes almasına ve ter atmasına izin verirken, sentetik stiller teri hapseder ve ayağın nefes almasına izin vermez.

 

Ayrıca bakteri oluşumunu engelleyen iç pede sahip olan sandaletler aramak isteyebilirsiniz. Bu, bakteri üretimini engelleyecek ve hoş olmayan kokuların oluşmasını önleyecektir. EWD (Even Weight Distrubition) sistemle üretilen iç taban formu olan ve vücut ağırlığını ayak tabanında belirli noktalarda yoğunlaştırmayan ürünleri tercih edebiliriniz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO! TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO! TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO! TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO! TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO! TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO! TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO! TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO! TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO! TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO! TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO! TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO! TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO!

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5